Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
9 wpisów.
Sławomir P. napisał/a 23 listopada 2022
Polecił bym ten zakład pogrzebowy swojemu przyjacielowi. Dobra oferta jakości usług w stosunku do ceny.
Ewa D. napisał/a 21 lipca 2022
Dziękuje Panu Tutakowi i całej firmie za przygotowanie pięknego pogrzebu dziadka. Był taki jak chciał, skromny ale elegancki. Wielki plus za piękne kwiaty.
Mirosław Kot napisał/a 29 kwietnia 2022
Chciałbym razem z moimi córkami podziękować pracownikom zakładu Tutak za tak godną organizację pogrzebu mojej żony, a moich córek mamy. Dziękujemy za wsparcie i pomoc.
Edyta G napisał/a 23 grudnia 2021
Wspaniałe i profesjonalne podejście. Bardzo dziękuje za wsparcie w tak ciężkim dla całej rodziny dniu. Usługi na najwyższym poziomie.
Dagmara I. napisał/a 25 listopada 2021
Bardzo polecam firmę Tutak. Sprawna organizacja i bardzo dobry kontakt z pracownikami zakładu. Jestem miło zaskoczona tym, że pogrzeby można organizować z takim sercem i zaangażowaniem. Polecam.
Beata F. napisał/a 5 października 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu TUTAK za tak profesjonalną i kompleksową pomoc w organizacji pożegnania mojego męża. Pogrzeb był bardzo godny, a oprawa i obsługa ceremonii wzorowa.
Ignacy W. napisał/a 6 września 2021
Polecam firmę Tutak. Sprawna organizacja, przejrzyste ceny i bardzo doświadczony zespół.
Elwira M. napisał/a 28 sierpnia 2021
W swoim życiu musiałem organizować pogrzeb trzy razy. Zawsze wybieram zakład Tutak. Pracownicy nigdy mnie nie rozczarowali. Wszystkie ceremonie pogrzebowe były przeprowadzone w wyjątkowo godny sposób, a personel to ludzie z dużym doświadczeniem.
Krzysztof Z. napisał/a 12 lipca 2021
Razem z żoną chcemy podziękować za organizację ceremonii pogrzebowej naszej córki. To dla nas był bardzo trudny czas, a zakład Tutak wykazał się ogromną wyrozumiałością, empatią i wsparciem.