Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
16 wpisów.
Anna napisał/a 8 stycznia 2024
Polecam firmę Tutak, normalne ceny, i zdroworozsądkowe podejście, wszystko zgodnie z tradycją bez wymysłów.
Patrycja Jaroniewska z Pszczyny napisał/a 30 października 2023
Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego Tutak za ogromną pomoc i wsparcie, które okazaliście nam w trudnym czasie śmierci naszej ukochanej siostry. Dziękujemy za Waszą profesjonalną obsługę i nieocenioną pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z transportem zwłok. Wasza troskliwość i zaangażowanie w każdym kroku procesu sprawiły, że mogliśmy skupić się na żalu i wspomnieniach, mając pełne zaufanie, że wszystko zostanie zorganizowane z godnością i rzetelnością.
Weronika P. napisał/a 6 września 2023
Polecam dom pogrzebowy Pana Tutaka, okazali się najtańsi w Pszczynie.
Maurycy W napisał/a 22 maja 2023
firma Tutak to według mnie solidne usługi w niskiej cenie. Kwiaty i inne zamówione dodatki bardzo ładne, chociaż wiadomo ze teraz to nic już nie jest tanie to zmieściliśmy się w kwocie na której nam zależało. Polecam
Ewelina napisał/a 17 marca 2023
Firma pogrzebowa Tutak wykazala sie ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Empatyczni i profesjonalni pracownicy juz od pierwszego kontaktu ze wszystkim pomagali i doradzali.
Ewa Jaroniewska napisał/a 6 lutego 2023
Firma godna zaufania, profesjonalizm i takt. Pracownicy odznaczają się wysoką kulturą osobistą i ogromną chęcią pomocy. Pogrzeb został zorganizowany według naszych oczekiwań i możliwości.
Patryk Nowaczkiewicz napisał/a 14 grudnia 2022
Jedyna firma pogrzebowa, która dopasowała się do naszych możliwości finansowych. Przystępne ceny na najwyższym poziomie i duże wsparcie ze strony pracowników zakładu.
Sławomir P. napisał/a 23 listopada 2022
Polecił bym ten zakład pogrzebowy swojemu przyjacielowi. Dobra oferta jakości usług w stosunku do ceny.
Ewa D. napisał/a 21 lipca 2022
Dziękuje Panu Tutakowi i całej firmie za przygotowanie pięknego pogrzebu dziadka. Był taki jak chciał, skromny ale elegancki. Wielki plus za piękne kwiaty.
Mirosław Kot napisał/a 29 kwietnia 2022
Chciałbym razem z moimi córkami podziękować pracownikom zakładu Tutak za tak godną organizację pogrzebu mojej żony, a moich córek mamy. Dziękujemy za wsparcie i pomoc.
Edyta G napisał/a 23 grudnia 2021
Wspaniałe i profesjonalne podejście. Bardzo dziękuje za wsparcie w tak ciężkim dla całej rodziny dniu. Usługi na najwyższym poziomie.
Dagmara I. napisał/a 25 listopada 2021
Bardzo polecam firmę Tutak. Sprawna organizacja i bardzo dobry kontakt z pracownikami zakładu. Jestem miło zaskoczona tym, że pogrzeby można organizować z takim sercem i zaangażowaniem. Polecam.
Beata F. napisał/a 5 października 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu TUTAK za tak profesjonalną i kompleksową pomoc w organizacji pożegnania mojego męża. Pogrzeb był bardzo godny, a oprawa i obsługa ceremonii wzorowa.
Ignacy W. napisał/a 6 września 2021
Polecam firmę Tutak. Sprawna organizacja, przejrzyste ceny i bardzo doświadczony zespół.
Elwira M. napisał/a 28 sierpnia 2021
W swoim życiu musiałem organizować pogrzeb trzy razy. Zawsze wybieram zakład Tutak. Pracownicy nigdy mnie nie rozczarowali. Wszystkie ceremonie pogrzebowe były przeprowadzone w wyjątkowo godny sposób, a personel to ludzie z dużym doświadczeniem.
Krzysztof Z. napisał/a 12 lipca 2021
Razem z żoną chcemy podziękować za organizację ceremonii pogrzebowej naszej córki. To dla nas był bardzo trudny czas, a zakład Tutak wykazał się ogromną wyrozumiałością, empatią i wsparciem.